Kto wygrał walkę Natsu vs Lexy 2 na High League 4

Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin zmierzą się w walce wieczoru gali High League 4. Kto wygra ten pojedynek?

Natsu vs Lexy 2 High league 4

„Natsu” i Lexy po raz pierwszy spotkały się w oktagonie na gali High League 1. Wtedy lepsza okazała się Natalia Karczmarczyk, która wygrała jednogłośnie na punkty. Od tamtego czasu minęło jednak już wiele czasu. Lexy z pewnością zrobi w tym pojedynku wszystko, aby zrewanżować się swojej rywalce.

Kto wygrał walkę Natsu vs Lexy 2

O tym, kto wygrał walkę Natsu vs Lexy 2 na High League 4, przekonamy się już w sobotę 17 września. Właśnie na ten dzień zaplanowana jest bowiem czwarta edycja gali High League. Zanim dowiemy się, kto wygrał walkę Natsu vs Lexy 2, możemy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Natsu vs Lexy 2

Wynik walki Natsu vs Lexy 2 stoi pod znakiem zapytania. Przed pierwszym pojedynkiem Lexy była faworytką. Podobnie jest teraz. Wtedy jednak obie zawodniczki trenowały bardzo krótko. Teraz sytuacja wygląda nieco inaczej. Od pierwszego starcia Natsu z Lexy minął ponad rok. Przez ten czas można było zauważyć na mediach społecznościowych, że Chaplin regularnie uczęszczała na treningi. Karczmarczyk natomiast miewała długie przerwy od aktywności. Tego jak wpłynie to na postawę zawodniczek dowiemy się już w sobotę.

Opis walki Natsu vs Lexy 2

Opis walki Natsu vs Lexy 2, czyli jak może wyglądać ten pojedynek? Pierwszy pojedynek tych zawodniczek głównie toczył się w stójce. Wydaje się, że Lexy powinna starać się sprowadzić tę walkę do parteru. Posiada ona lepsze warunki fizyczne od Natsu co powinno przełożyć się na jej przewagę w tej płaszczyźnie. Nie wiadomo jednak, czy będzie ona w stanie obalić rywalkę. Przebieg walki poznamy już w sobotni wieczór.

Wyniki pozostałych walk High League 4:  

Artur „Szpila” Szpilka – Denis „Bad Boy” Załęcki 
Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski – Salim Chiboub 
Amadeusz „Ferrari” Roślik – Paweł „Scarface” Bomba 
Maja Staśko – Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka 
Jakub Nowaczkiewicz – Cezary „Czaro” Nykiel 
Jose „Josef Bratan” Simao – Krystian „Macias” Maciaszczyk 
Jakub „Holak” Krawczyk-Holak – Jakub „Kubx” Świtała 
Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz 

Artykuł Kto wygrał walkę Natsu vs Lexy 2 na High League 4 pochodzi z serwisu ZAWÓD TYPER.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.