Wideo: Switch rozpaczliwie potrzebuje tej funkcji Nintendo DS

Zdjęcie: Nintendo Live/Felix Sanchez

Uwielbiamy przełączać się. W końcu to piękny, elegancki kawałek. Ale to nie znaczy, że nie mamy problemów z konsolą lub uważamy, że może to zrobić z aktualizacją lub dwiema częściej. Wymyśliliśmy kolejne ulepszenie, które naszym zdaniem ułatwi grę w trybie wieloosobowym.

Kto używa Download Play w DS lub 3DS? Graliśmy dużo Mario Kart DS Z naszymi przyjaciółmi korzystającymi z tej funkcji, którą my naprawdę Zgubić. Możliwość grania w gry z kimś, nawet jeśli nie ma własnej wersji, jest niesamowita. Ale klucz nie ma tego – tylko Muzeum Namco A Gry klubowe: 51 gier globalnych Zrób coś podobnego. Ten pierwszy ma tylko darmową wersję multiplayer (ale dostępną tylko Pac-Man kontra. Jest to jedyna gra wieloosobowa w tej kolekcji), a ta ostatnia ma lokalną wersję dla wielu graczy, którą można pobrać z eShopu.

Tak więc uroczy Felix argumentuje, dlaczego Switch powinien mieć podobną funkcję, abyśmy mogli grać w gry z naszymi przyjaciółmi do woli. Wiemy, że gry na Switcha są Dużo większy Z gier DS (Mario Kart DS ma mniej niż 20 MB w porównaniu do Mario Kart 8 Deluxe Obecnie około 7,4 GB i to bez DLC).

Ta aplikacja Switch Download Play nie będzie oczywiście zawierała wszystkich funkcji gry – to byłoby niemożliwe! Ale pozwoli to ludziom wypróbować grę lub dołączyć do gry, jeśli są w pobliżu domu przyjaciela i są zainteresowani.

Wiemy, że tak nie jest ten który łatwoAle zdecydowanie powinieneś zapoznać się z ofertą biznesową Felixa poniżej!

udział w Nintendo na żywo na mnie youtube

TheDaj nam znać, jeśli uważasz, że Switch Download Play to świetny pomysł w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.