(FOTO) Mike Tyson na wózku inwalidzkim! Legenda boksu ma problemy ze zdrowiem: „Zbliża się termin mojej ważności”

Wygląda na to, że jeden z największych sportowców w historii ma spore problemy ze zdrowiem. Media obiegły zdjęcia, na których Mike Tyson porusza się na wózku inwalidzkim.

„Bestia” to prawdziwa legenda boksu. Mając zaledwie niecałe 20 lat i 5 miesięcy sięgnął po pierwszy pas i został najmłodszym mistrzem świata w historii. W ciągu swojej kariery stoczył 58 pojedynków i wygrał 50 razy, w tym 44 przez nokaut.

Tyson jest nie tylko jednym z najlepszych ale także najbardziej kontrowersyjnych pięściarzy w historii. Ma na swoim koncie wiele skandali, a w 2003 roku ogłosił bankructwo. Niedawno w podcaście Pivot opowiedział o tym, jak wydał pół miliarda dolarów oraz na co przeznaczył swój ostatni milion.

Wspomnianą historię możecie znaleźć tutaj – Mike Tyson o bankructwie i wydaniu 500 mln dolarów: „Nie zostało nic. Ostatni milion wydałem na…”

Po 15 latach od zakończenia kariery postanowił powrócić na ring i stoczyć walkę pokazową. W 2020 roku zmierzył się z Royem Jonesem Jr’em, a pojedynek zakończył się remisem. Niestety teraz były pięściarz ma problemy ze zdrowiem i nie byłby w stanie stoczyć kolejnego starcia.

Problemy Mike’a Tysona

Tyson zmaga się z rwą kulszową, przez którą w ostatnim czasie miał problemy z chodzeniem i kibice mogli zauważyć, jak porusza się, korzystając z laski do podpierania. Nie wiadomo, dokładnie w jakim stanie jest 56-letni „Bestia”, jednak do sieci trafiły zdjęcia z lotniska w Miami, ukazujące legendę na wózku inwalidzkim.

Co ciekawe, zaledwie kilka tygodni wcześniej Tyson w swoim podcaście mówił o zbliżającej się śmierci – Wszyscy umrzemy jednego dnia, to jasne. Kiedy patrzę w lustro i widzę małe plamki na mojej twarzy, mówię: „To znaczy, że mój termin ważności zbliża się bardzo szybko”.

pic.twitter.com/VtcPVVVKw3

— MMASHOTS (@MMASHOTS1) August 17, 2022

Źródło: Twitter/YouTube

Walka Paige VanZant na gołe pięści przełożona w ostatniej chwili! „Zapie***lałam po to, by…”
Minister sportu OSTRO o sprawie Michniewicza. Chce odpowiedzialności karnej!
FC Barcelona pracowała nad jeszcze jednym transferem, lecz nie dojdzie on do skutku. Może to i lepiej dla klubu?
Wielki POWRÓT do Ekstraklasy! Legia Warszawa ma nowego „starego” napastnika
(VIDEO) Tak wyglądała pierwsza walka Usyk vs Joshua! W sobotę wielki rewanż o 4 mistrzowskie tytuły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.