» Audi i Vogue odkrywają piękno polskich miast

Audi i Vogue odkrywają piękno polskich miast

  Dodano: 2022-08-16

Wyświetlono: 35 razy

Duże miasta w Polsce mogą być doskonałym kierunkiem wakacyjnych podróży. Przekonać się mogą o tym czytelnicy magazynu Vogue, którzy wraz z sierpniowym wydaniem otrzymują też specjalny dodatek – przewodnik Vogue Polska Travel. Partnerem wydania specjalnego jest Audi, które na potrzeby stworzenia przewodnika i pokazania piękna polskich miast udostępniło kilka wyjątkowych modeli.

W przewodniku Vogue Polska Travel, po Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Gdyni oprowadza redaktor prowadząca Katarzyna Ciejka, czyli Travelicious, która po raz kolejny do współpracy zaprosiła dziennikarkę i blogerkę Małgorzatę Mintę, autorkę części tekstów i zdjęć. Tak powstał przewodnik idealny na wakacyjny city break. Podczas wypraw do poszczególnych miast autorkom towarzyszą samochody marki Audi. 

 

„To już kolejny wspólny projekt Audi i Vogue. Nasza współpraca jest bardzo owocna, więc za każdym razem, gdy na horyzoncie pojawia się możliwość zrobienia czegoś razem, z entuzjazmem przystępujemy do takiego przedsięwzięcia. Z wzajemnego zrozumienia i dobrej atmosfery współpracy powstają takie pełne sukcesu wydawnictwa jak przewodnik Vogue Polska Travel” – mówi Michał Bowsza, dyrektor marki Audi. 

Na kartach przewodnika panie odkrywają przed czytelnikami m.in. łódzką instalację Joanny Rajkowskiej, modernistyczną Willę Vincent w Gdyni i japońską kawiarnię ukrytą na poznańskich Jeżycach. 

„Chciałabym, żeby to wydanie stało się papierową mapą, alternatywą dla smartfonów. Miejsca wybierałam z namysłem, sprawdzając, próbując, poznając właścicieli” – mówi Katarzyna Ciejka. „Jestem niezwykle zachwycona wszystkimi modelami Audi, które nam towarzyszyły zarówno w podróży, jak i podczas sesji fotograficznych. Zwłaszcza modele elektryczne zrobiły na mnie ogromne wrażenie.” 

Audi i Vogue nie tylko z sukcesem kontynuują współpracę, ale również po raz kolejny świętowały wspólnie wydanie przewodnika w przestrzeniach Audi City na warszawskim Placu Trzech Krzyży. 

Stworzony wraz z Audi przewodnik Vogue Polska Travel dostępny jest wraz z papierowym, sierpniowym wydaniem miesięcznika Vogue.

Źródło: Audi, Mototarget
 Pisaliśmy również
» Fakty i ciekawostki o Audi RS 6.
» Audi oficjalną marką samochodową najnowszego filmu Netflixa – „The Gray Man”

 Inne artykuły

» Fakty i ciekawostki o Audi RS 6.
2022-08-16
 
Czy wiesz, że….? … system dynamicznej kontroli jazdy DRC (Dynamic Ride Control) zastosowano w pierwszej generacji Audi RS 6 (C5), jest stosowany do dziś, również w obecnej generacji (C8), i ma wciąż tę samą, niezmienioną zasadę działania?… więcej »

» Honda dopisuje nowe karty historii modelu Hornet
W 2022 roku Honda ogłosiła plan wprowadzenia w Europie modelu CB750A Hornet, jako następcy CB600F, modelu, który zapoczątkował nowy trend – naked streetfighterów – w branży motocyklowej. Na szkicach koncepcji projektowej Horneta na rok 2023, odważn… więcej »

» HONDA CRF125F NA ROK 2023
2022-08-04
Aktualizacje gamy modelowej: CRF125F na rok 2023 r. otrzymuje nową kolorystykę, która upodabnia go do jego większych braci – CRF250R i CRF450R…. więcej »
» HONDA CRF110F NA ROK 2023
Aktualizacje gamy modelowej: CRF110F na rok 2023 r. otrzymuje nową kolorystykę, która upodabnia go do jego większych braci – CRF250R i CRF450R…. więcej »
» HONDA CRF50F NA ROK 2023
Aktualizacje gamy modelowej: CRF50F na rok 2023 r. otrzymuje nową kolorystykę, która upodabnia go do jego większych braci – CRF250R i CRF450R…. więcej »

» Poczuj klimat Kalifornii w nowym kabriolecie Forda
2022-07-28
Warszawa, 28 lipca 2022 r. – Rekordowe osiągi, legendarny, przykuwający uwagę design i niepowtarzalne wrażenia z jazdy – także z otwartym dachem! Ford Mustang California Special debiutuje właśnie na polskim rynku. Nowy kabriolet Forda to świetna p… więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Artykuł » Audi i Vogue odkrywają piękno polskich miast pochodzi z serwisu Miejski Portal Informacyjny Bstok.pl Białystok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.