Iga Świątek – Sloane Stephens (17.08). Gdzie i kiedy transmisja? Polka rozpoczyna turniej WTA w Cincinnati

Trwa turniej rangi WTA 1000 w Cincinnati. W drugiej rundzie imprezy odbędzie się mecz Iga Świątek – Sloane Stephens. Murowaną faworytką tego pojedynku będzie naturalnie raszynianka. Jednak na Amerykankę zawsze trzeba uważać. Gdzie i kiedy można obejrzeć transmisję tego wydarzenia? Podpowiadamy.

Iga Świątek – Sloane Stephens
17.08.2022, Godziny jeszcze nie ustalono

1
2
1.15
6.25
1.13
6.00
1.12
5.60

Iga Świątek – Sloane Stephens w drugiej rundzie w Cincinnati

Iga Świątek po niepowodzeniach podczas turniejów w Warszawie i Toronto po raz kolejny rusza po triumf w „tysięczniku” w Cincinnati. Polka wciąż szuka własnego mistrzowskiego rytmu na korcie, który uciekł jej w trakcie Wimbledonu. Zawody w stanie Ohio to okazja do odzyskania wybornej dyspozycji. Raszynianka w pierwszej rundzie miała wolny los.

Natomiast Sloane Stephens również stara się powrócić do dawnej świetności. W przeszłości eksperci typowali urodzoną na Florydzie tenisistkę jako następczynię Sereny Williams. Rozmaite perturbacje sprawiły jednak, że 29-latka zdecydowanie spuściła z tonu. Na pierwszym etapie rywalizacji w Cincinatti rywalka Igi Świątek rozgromiła Alize Cornet (6:1, 6:0).

Zawodniczki po raz pierwszy staną ze sobą w szranki. Kandydatką numer jeden do zwycięstwa według fachowców jest najlepsza rakieta globu. Stephens pragnie wrócić do światowej czołówki i zapewne zrobi wszystko, aby ograć Świątek. Czy ta sztuka uda się Amerykance? A może raszynianka nie da żadnych szans oponentce? Przekonamy się już w środę.

[email protected]_swiatek swój pierwszy mecz w Cincinnati zagra dopiero w środę (II runda). Przeciwniczką będzie Sloane Stephens. W poniedziałek 1GA trenowała (z Paulą Badosą). Do turnieju przygotowują się też Rafael Nadal i siostry [email protected]_NEWS pic.twitter.com/jNKGXlFSqW

— Daniel Bociąga (@danielbociaga) August 16, 2022

Mecz Igi Świątek ze Sloane Stephens odbędzie się w środę 17 sierpnia. Godziny jeszcze nie ustalono, ale gdy tylko będzie znana, bezzwłocznie o tym poinformujemy. Transmisję tego wydarzenia będzie można zobaczyć na antenie Canalu+ Sport.

Serena Williams zapowiedziała koniec kariery! „Pora na ewolucję”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.