Eddie Hearn odpowiada na pogłoski o pęknięciu w Sky Sports

Eddie Hearn zaprzeczył idei rozłamu między nim a byłym nadawcą Sky Sports.

Prezes Matchroom publikuje w tym tygodniu Mobilną Osobowość Sprzedawcy w Arabii Saudyjskiej.

Hearn jest na ziemi w Królestwie, gdy Anthony Joshua rewanżuje Oleksandr Usyk o tytuły WBA Super, IBF i WBO World Heavyweight w sobotę.

Para zmierzy się w Jeddah’s Superdome, a tytuł magazynu Ring niedawno zrezygnował z Tysonem Fury, 11 miesięcy po tym, jak USic zdetronizował byłego niekwestionowanego mistrza wagi cruiser, w Tottenham Hotspur w Londynie.

43-letni Hearn, który awansował Joshuę od czasu jego zawodowego debiutu w październiku 2013 roku i widział, jak na cztery dni przed porażką z Usek we wrześniu ubiegłego roku oficjalnie podpisał formalną, długoterminową umowę promocyjną z firmą z Brentwood. bądź bardziej przejrzysty, gdy pogłoski o niezgodzie są ignorowane.

Hearn, który opuścił Sky Sports na rzecz podpisania pięcioletniej umowy o wartości 100 milionów funtów z globalną platformą rozrywkową DAZN w czerwcu ubiegłego roku, powiedział: Boks społeczny podczas tygodnia walki:

„Jestem dostępny, aby przeprowadzić wywiad z moim psem, jeśli chce ze mną porozmawiać!”

„Nigdy nie odrzucam rozmowy kwalifikacyjnej i zawsze dbam o swoje obowiązki. Mam tam wielu przyjaciół, spędziliśmy tam dużo czasu, prowadzimy z nimi wiele interesów w innych dyscyplinach sportowych i będę do dyspozycji wiele wywiadów z nimi, jak chcą.”

Wspomniany gigant radiowy DAZN, którego przyszłość radiowa Joshua zobowiązał się do czerwca w przełomowej umowie, pokaże walkę w Stanach Zjednoczonych, a także w ponad 190 regionach, w tym w Kanadzie, Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, Japonii i Polsce, podczas gdy niebo Sports Box Office będzie transmitować walkę w Wielkiej Brytanii i Irlandii po zapłaceniu za to oszałamiającej kwoty 23 milionów funtów.

Posłuchaj dodane:

„Może nie chcą jednego ze mną, ale to jest moja sprawa. Mają go w Wielkiej Brytanii, DAZN ma go w 190 krajach, na Ukrainie i wszędzie.”

„Jesteśmy tu dla wszystkich i muszą sprzedać trochę pay per view. Nie ma nikogo lepszego ode mnie.”

„AJ zawsze robi duże liczby i oczywiście zostało to ogłoszone późnym dniem, a ona wyjechała z Wielkiej Brytanii, ale zamierza trafić duże liczby, ponieważ to świetna walka”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.