Jimmy bierze Brian_F przeciwko Ryu z RobTV w meczu jeden do trzech na Street Fighter 6
Evo 2022 zaoferowało graczom szansę zobaczenia programu Street Fighter 6 z udziałem Ryu, Chun-Li, Luke’a i Jamiego. Na szczęście dla reszty z nas Capcom pozwolił graczom na nagrywanie materiału z ich meczów.
to koniec Kanał YouTube Briana_F, można zobaczyć wideo przedstawiające kompilację Ryu z RobTV i Jamiego z Brian_F. Ponieważ ci dwaj najwyraźniej spędzili dużo czasu na testowaniu mechaniki, oznacza to, że mieli tylko jedną grupę od pierwszej do trzech.
Zgodnie z oczekiwaniami RobTV, może polegać na podstawach i stopach z Ryu, aby zastraszyć Jamiego Brian_F. Podczas gdy Street Fighter 6 wydaje się być mocno skoncentrowany na ataku, RobTV jest w stanie wykorzystać kule ognia Ryu, aby trzymać Jamiego z daleka.

Mimo to Brian_F kilkakrotnie zdołał opanować RobTV. Chociaż Jamie jest nową postacią w serii Street Fighter, Brian_F pokazał dokładnie, jak wykorzystać nowe łańcuchy i kopnięcia Rekki.

Jednak Brian_F zauważył, że on i RobTV byli nowi w Street Fighter 6, a telewizory w Evo 2022 były powolne. Oczywiście czuje, że prezentowana tutaj rozgrywka była „za słaba”.

Jednak nie mogę oprzeć się wrażeniu, że obaj gracze byli w stanie przedstawić trochę tego, co mogą zrobić podstawy gry walki na wysokim poziomie w środowisku Street Fighter 6. Sprawdź to poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.