Japoński targ Mitsuki otwiera się na Manhattan Street

W miejscu, gdzie kiedyś była kwiaciarnia Greenpoint (703 Manhattan Avenue), otworzył się japoński targ.

Mitsuki Japan Market będzie oferować japońskie przekąski, piwo i artykuły domowe. Właściciel Jay Kao ma nadzieję, że miejscowi przyciągną te ekspozycje i projekt sklepu o tematyce kreskówkowej. Cao początkowo zainteresował się Greenpoint ze względu na jego silne polskie dziedzictwo i dostrzegł potencjalną szansę biznesową w sąsiedztwie.

„Jestem właścicielem firmy, a podczas moich badań odkryłem, że Greenpoint ma wiele japońskich restauracji, chińskich restauracji i koreańskich sklepów z paznokciami, ale nie ma małych japońskich rynków” – powiedział Kao. Zielone wskaźniki E-mailem. „Czułem, że muszę wprowadzić do Greenpointu kilka nowych elementów, zwłaszcza po pandemii, musimy stymulować gospodarkę, stymulować miasto, przywracać gospodarkę i ponownie nadać miastu kolor i światło”.

Cao jest podekscytowany, że Mitsuki staje się częścią społeczności Green Point. „Głównym przesłaniem, które chcemy wysłać naszym czytelnikom i społeczności, jest poinformowanie ludzi, że kiedy przychodzą do naszego sklepu spożywczego, to tak, jakby wracali do domu, jesteś zrelaksowany, zwalniasz i cieszysz się prostotą we wszystkim Jesteśmy rodziną, nieważne skąd pochodzisz, Nie ważne ile masz lat, tutaj jest tylko radość.”

Mitsuki poda także świeże sushi. Nie ustalono daty otwarcia, ale sklep wygląda na gotowy z zewnątrz. Cao powiedział nam, że zaplanowali ceremonię otwarcia.

Czekajcie na więcej szczegółów!

Związane z

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.