„Im większa podstawa, tym większa przestrzeń”: Analityk widzi 45% potencjału wzrostu w tej grze o wydobyciu

The Fundusz wyboru sektora energetycznego SPDR XLE Wzrósł o 34,45% od początku roku, razem z wielkimi markami energetycznymi, takimi jak Exxon Mobil Corporation XOM A Korporacja Chevron CVXz których oba mają również rok reklamowy.

Branża według analityka Gianni de BossMa więcej miejsca na rozwój. Powołał się w szczególności na jedną spółkę o znacznie niższej wycenie rynkowej niż czołowe firmy energetyczne.

Peabody Energy Company Brytyjska jednostka termiczna jest globalną firmą wydobywczą węgla, która wygenerowała 3,32 mld USD przychodów i 360,1 mln USD zysku w 2021 r.” Raport Insider Benzinga Pro. „Kwartalny przepływ wolnych środków pieniężnych Silny 301,7 mln USD”.

Peabody podał w lipcu zysk za drugi kwartał, który pokazał, że całkowite przychody wyniosły 1,32 mld USD, a EPS 2,81 USD, co nie przebiło konsensusu analityków.

Węgiel wzrósł o 136,66% od początku roku, co było korzystne dla górnika, zauważył de Bos, mówiąc, że uważa, że ​​firma jest silnym kandydatem do krótkiej sprzedaży.

„Myślę, że BTU jest silnym kandydatem do krótkiej presji, ponieważ ponad 13% jego akcji jest sprzedawanych w krótkich terminach. Ożywienie handlu inflacją może być katalizatorem ponownego wzrostu tych akcji.”

Czytaj więcej: Inflacja „jeszcze nie umarła”: ten analityk widzi 23-procentowy wzrost w tej grze energetycznej

Obraz techniczny pokazywał niedźwiedzią formację trójkąta, która przedłużyła się przez kilka miesięcy. Według Di Poce należy do kategorii „większa baza, tym większa przestrzeń”. Wskazuje to, że zapas ma dużo miejsca do uruchomienia, jeśli wyjdzie z trójkąta.

Plan działania: „Jestem uparty na BTU tak długo, jak akcje utrzymują się powyżej 20,50–21,50 USD” – napisał analityk. „Docelowy wzrost to 34-35 USD”.

Zdjęcie: dzięki uprzejmości Peabody Energy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.